Efternamn Förnamn Förening 08 - 09 sep 13 - 14 okt 20-21 okt 10 - 11 nov 02 - 03 feb 02-03 mars
v36 v 41 v42 v 45 v5 v9
Luleå Enköping Mölndal Ulricehamn Solna Trelleborg Jönköping
Elitserie 1 Elitserie 2 Elitserie 3 Elitserie 4 Elitserie 5 Elitserie 6 Elitserie 7 Elitserie 8 Elitserie 9 Elitserie 10
Roll Ylva  Enebybergs Idrottsförening x     x x     x x  
Tranehed Tessi  Enebybergs Idrottsförening x     x x     x x  
Brandeborn Isabelle  Enköpings KonståkningsKlubb x     x x     x x  
Ihr Selma  Föreningen Solna Konståkning x     x x     x x  
Ling Emelie  Föreningen Solna Konståkning x     x x     x x  
Telliskivi Sigrid  Föreningen Solna Konståkning x     x x     x x  
Bengtsson Agnes  Göteborgs Konståkningsklubb x     x x     x x  
Bäckhed Filippa  Halmstads Konståkningsklubb x     x x     x x  
Lindevret Klara  IFK Västerås Konståkningsklubb x     x x     x x  
Jonsson-Shimada Julia  Konståkarna Borås x     x x     x x  
Brovall Wilma  Kungsbacka Konståkningsklubb x     x x     x x  
Nordqvist Emelie Landvetter Konståkningsklubb x     x x     x x  
Andersson Ines  Lerums Konståkningsklubb x     x x     x x  
Kopaca Jelizaveta  Lerums Konståkningsklubb x     x x     x x  
Sandgren Frida  Lerums Konståkningsklubb x     x x     x x  
Teszari Tifani  Linköpings Konståkningsförening x     x x     x x  
Teszari Vivien  Linköpings Konståkningsförening x     x x     x x  
Levd Nolgren Ida  Lunds Konståkningsklubb x     x x     x x  
Holmberg Saga  Mariestads Konståkningsklubb x     x x     x x  
Ahlgren Vennklev Josefin  Mölndals Konståkningsklubb x     x x     x x  
Kivioja Emma  Mörrums Konståkningsklubb x     x x     x x  
Vanderlaat Isabella Mörrums Konståkningsklubb x     x x     x x  
Burman-Voss Ziri  Stockholms Allmänna SK x     x x     x x  
Arell Klara  Stockholms Konståkningsklubb x     x x     x x  
Lanneskog Leia  Stockholms Konståkningsklubb x     x x     x x  
Edlund Natalie  Tyresö Konståkningsklubb x     x x     x x  
Setterblad Tova  Tyresö Konståkningsklubb x     x x     x x  
Delvret Peggy  Uddevalla Konståkningsförening x     x x     x x  
Strandvik Martine  Uddevalla Konståkningsförening x     x x     x x  
Astorsdotter Madicken  Västra Frölunda KK x     x x     x x  
Andersson Miranda  Älta Idrottsförening x     x x     x x  
Frisén Tuva  Älta Idrottsförening x     x x     x x  
Fahlman Alva  Örebro Konståkningsklubb x     x x     x x  
                   
Utmanare HT 2018                    
Lundin Matilda  IFK Österåkers KK x     x            
Watanabe Daniella  Malmö Konståkningsklubb x       x          
Lande Lundqvist Elfrida  Konståkningsklubben Sundbyberg x       x          
Jonsson-Shimada Alisa  Konståkarna Borås x       x          
Kraamer Johanna  Kungsbacka Konståkningsklubb       x x          
Abrahamsson Sofia  Konståkningsklubben Sollentuna x     x            
Kron Ida  Landvetter Konståkningsklubb       x x