Gå till innehåll
Svenska Konståkningsförbundet
Svenska Konståkningsförbundet

Förbundskansli

Svenska Konståkningsförbundets förbundskansli finns placerat i Idrottens Hus i Stockholm.

E-post: info@skatesweden.se
Telefon: 08-699 60 00 (växel)

E-post är vår huvudsakliga kontaktväg. Kontaktuppgifter till personal hittar du i menyn till vänster. Osäker på vem du ska kontakta? Maila oss på info@skatesweden.se så hjälper vi dig rätt.

Ekonomi
ekonomi@skatesweden.se

Faktura
faktura@skatesweden.se

 

Personal

Andreas Nordebäck

Linda Neffler

FÖRBUNDSCHEF

Tel: +46 (0)8 699 64 23
linda.neffler@skatesweden.se

Andreas Nordebäck

Camilla Fredman

TÄVLINGSANSVARIG

Tel: +46 (0)8 699 64 30
camilla.fredman@skatesweden.se

Andreas Nordebäck

Anna Burwall

SPORTCHEF

Tel: +46 (0)8 699 64 41
anna.burwall@skatesweden.se

Andreas Nordebäck

Anna L. Sundkvist

UTBILDNINGSANSVARIG &
KOMMUNIKATION

Tel: +46 (0)8 699 64 36
anna.l.sundkvist@skatesweden.se

Andreas Nordebäck

Anna Tjernström

TÄVLINGSADMINISTRATION & FÖRENINGSUTVECKLING

Tel: +46 (0)8 699 64 26
anna.tjernstrom@skatesweden.se

Andreas Nordebäck

Nina Bergman

ADMINISTRATION

Tel: +46 (0)8 699 64 32
nina.bergman@skatesweden.se

Text

Publicerad: 2022-10-25

Senast uppdaterad: 2023-01-03

Besöksadress

Skansbrogatan 7 (Idrottens hus) vid Skanstull i Stockholm. Hitta till Idrottens hus Länk till annan webbplats.

Postadress (post och paket)

Svenska Konståkningsförbundet
Box 11016, 100 61 Stockholm

Leveransadress (Företagspaket och leveranser)

Svenska Konståkningsförbundet
Östgötagatan 98D, 116 64 Stockholm

Text

Samarbetspartners