Gå till innehåll
Göteborgs Konståkningsförbund
Göteborgs Konståkningsförbund

Styrelsen

Styrelsen har för säsongen 23/24 följande sammansättning.

Vi du maila till hela styrelsen, vänligen maila till info@skategoteborg.com

Anna Nylén - Ordförande
E-post: ordforande@skategoteborg.com

  • Anläggningar
  • Isar i Göteborg
  • IT säkerhet

Julien Leclerc - Vice-Ordförande
E-post: julien.l@skategoteborg.com

  • Utbildning
  • Information (hemsidan och sociala medier)
  • IT säkerhet
  • Isar i Göteborg

Gudrun Elfström - Kassör
E-post: kassor@skategoteborg.com

  • Ekonomi
  • Tävlingar
  • Isar i Göteborg

Caroline Sandberg - Sekreterare
E-post: caroline@skategoteborg.com

  • Information (hemsidan och sociala medier)
  • IT säkerhet
  • Tekniska funktionärer

Aksana Jolkin - Ledamot
E-post: aksana@skategoteborg.com

  • Utbildning
  • Kompetens utveckling - åkare sammandrag

Elisabeth Praetorius - Ledamot
E-post: elisabeth@skategoteborg.com


Jonas Sand - Ledamot
E-post: jonas.s@skategoteborg.com

  • Isförhandling
  • Isar i Göteborg

Thomas Hellerjö - Suppleant
E-post: thomas.h@skategoteborg.com

  • Teknisk support - Tävling
  • Tävlings utrustning
  • IT säkerhet
  • Information (hemsidan och sociala medier)

Katrin Alexandersson - Suppleant
E-post: katrin.a@skategoteborg.com

  •  

Johan Aldegren - Suppleant
E-post: johan.a@skategoteborg.com

  • Trygga idrottsmiljöer
    Anläggningar

Anna Volmestedt Siwegård - Suppleant
E-post: anna.s@skategoteborg.com

  • Kompetens utveckling - åkare sammandrag

Övriga roller inom GKF

Inger Berntsson - Revisor

GKFs Valberedning
E-post: gkfvalberedning@skategoteborg.com

  • Claes Stejre
  • Elin Petersson
  • Jennifer Möller

Sponsorer

Samarbetspartners